Miesiąc: październik 2020

Spotkanie z naturą

„Zaopiekuj się mną”, 19.09.2020 r. jako sympatycy bioróżnorodności i przedstawiciele organizacji działających na terenie sołectwa z Panią Sołtys na czele, przeprowadziliśmy pielęgnację posadzonych drzewek przy ul Parkowej.

Wykoszenie traw okalających drzewka o wysokości często przekraczającej  1 m znakomicie przyczyniło się  do uwidocznienia walorów estetycznych naszej czereśniowej alejki, a przede wszystkim zapewni prawidłowy wzrost drzewek w przyszłości.

Wspólne spędzenie popołudniowego czasu, mimo ogromnego wysiłku i pracy jaka została wykonana, było czasem refleksji i radości. Mimo panującego stanu epidemii zdołaliśmy wykonać kolejną pracę na rzecz lokalnej społeczności i naszej „małej ojczyzny”.

Współpraca wszystkich organizacji społecznych, działających w naszej miejscowości, została podsumowana wspólną biesiadą przy ognisku i wysmażaniem przepysznych kiełbasek.

Bardzo Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i wzięli udział w popołudniowym – weekendowym „spotkaniu z kosą” i przy ognisku.

Zapraszamy na wiosnę.

Posted by Łuki in Aktualności