Sport Turystyka i edukacja

Sport

Nasze osiągnięcia z ostatnich lat

Naszym marzeniem jest zawiązanie własnego klubu piłkarskiego takiego z prawdziwego zdarzenia tj. mieć własnego trenera, boisko, stroje, buty itp. i ....grać.
Od przeszło dwóch lat przygotowujemy się do gier w szóstkach piłkarskich. Przy pomocy naszego Samorządu Wiejskiego braliśmy udział kilkakrotnie w organizowanych imprezach sportowych – zawodach szóstek piłkarskich.

W lipcu 2007 r. odbył się młodzieżowy turniej szóstek piłkarskich we Włodarach. Oprócz naszej drużyny brały jeszcze udział zespoły z WĘŻY, RYNARCIC i GRYŻOWA.
Do tego turnieju solidnie się przygotowywaliśmy. Codziennie z radością trenowaliśmy i byliśmy pełni optymizmu. UDAŁO się!!! - i zdobyliśmy fantastyczne 1 miejsce!
Byliśmy bardzo dumni z siebie. Jeszcze nigdy dotychczas nie udało nam się zdobyć tak wspaniałego miejsca. Dostaliśmy puchar i inne nagrody potrzebne do gry w piłkę nożną. Ucieszyliśmy się również z tego.

Obejrzyj galerię z turnieju we Włodarach

W czerwcu 2008 r. braliśmy udział w turnieju szóstek piłkarskich w Ścinawie Małej. Dzięki systematycznym treningom, które poprzedziły nasz udział w tych zawodach zajęliśmy bardzo dobre miejsce, na które nawet nie liczyliśmy. W zawodach brało udział 6 drużyn – Ścinawa Nyska, Ścinawa Mała, Węża, Gryżów, Jegielnica i nasza z Włodar. Zdobywając drugie miejsce dostaliśmy w nagrodę puchar. Bardzo nas to ucieszyło i byliśmy dumni z naszego osiągnięcia.

nasza drużyna

Obejrzyj galerię z turnieju w Ścinawie Małej

Staramy się jak najczęściej brać udział w takich imprezach sportowych i sparingach. Jest to dobry krok do założenia własnego klubu i rozpoczęcia regularnych treningów. Obecnie jesteśmy na dobrej drodze do stworzenia drużyny, mamy nadzieję, że się to uda!! Myślę, że niedługo zaczniemy grać prawdziwe mecze.

Strona główna