Naszym Babciom i Dziadkom

Dnia 18 stycznia 2015 roku z okazji Dnia Babci i Dziadka – Koło Gospodyń Wiejskich i Parafialny Zespół Caritas przygotowały spotkanie, którego głównymi gośćmi byli właśnie dziadkowie i babcie z okazji ich święta.

Spotkanie odbyło się w Sali wiejskiej pięknie udekorowanej przy pysznych ciastkach i filiżance kawy. Głównym akcentem spotkania był występ chóru z Parafii Radoszowy księdza Damiana Cebulli. Chór prowadził pan Marek Wiśniewski. Ilość chóru liczyła 37 osób, w tym młodzież grająca kolędy na trąbkach.

Wspaniały występ chóru z kolędami oraz przedstawione niektóre fragmenty poezji Miłosza, księdza Twardowskiego i Eichendorffa wyzwoliły w gościach wiele emocji i wzruszeń.

Nie zabrakło też ciekawostek z życia Parafii Radoszowy i Włodary przedstawionych przez obu księży proboszczów: księdza Damiana Cebulli i i księdza Tadeusza Młota.

Miła i sympatyczna atmosfera przy również pysznym barszczyku i grzybowych paluszkach pozwoliła zacieśnić przyjacielskie stosunki. Bardzo serdecznie dziękujemy chórowi za przybycie i życzymy dużo zdrowia oraz wielu sukcesów.

Dziękujemy także bardzo serdecznie paniom z KGW i PZC oraz młodzieży za pomoc w zorganizowaniu tego spotkania.

Występy zespołu: z Parafii Radoszowy

Danuta Rzepska